PREMIJER LIGA: Siti ne planira da stane, Liverpul se ponovo sapleo

Objavljeno: 13.12.17 u 23:26

Prilično je ubedljivo odigrao tim Pepa Gvardiole večeras, a i Lester je uspeo da četiri puta zatrese mrežu rivala.

Danas je odigrano još sedam mečeva u 17. kolu Premijer lige.

Mančester Siti je na gostovanju na Liberti stadionu sa 4:0 porazio Svonsi. U razmaku od samo nekoliko minuta su Silva i De Brujne postigli dva gola tokom prvog poluvremena, početkom drugog je Španac još jednom zatresao mrežu, da bi na pet minuta do kraja Aguero postavio konačan rezultat.

I Lester je imao veoma dobro veče. Posle tri gola u prvom poluvremenu bilo je jasno da će Sautempton teško izbeći novi poraz. Pogađali su Marez, Okazaki i King. U 61. minutu je nadu golom doneo Jošida kojeg proigrao Bertran, da bi još jednim golom Okazaki osam minuta kasnije dotukao Sautempton.

Iako je bio dosta bolji rival, Liverpul danas nije uspeo da postigne gol Vest Bromviču te je ostalo 0:0. Isti rezultat je bio i na londonskom derbiju između Vest Hema i Arsenala.