0

VATERPOLO LIGA ŠAMPIONA: Olimpijakos prejak za Partizan

Objavljeno: 09.12.17 u 18:48

U 4. kolu grupe A Lige šampiona vaterpolisti Partizana poraženi su od Olimpijakosa u Atini rezultatom 16:8.

Partizan ni u jednom momentu nije uspevao da zadrži priključak za domaćinom, koji je već nakon prvih osam minuta vodio sa 5:1, a na poluvremenu čak 9:3. Tu razliku su do kraja i uvećali za konačnih 16:8 (5:1, 4:2, 3:4, 4:1).

Olimpijakos su predvodili Janis Funtulis i Aleksandros Gunas sa po tri gola, dok su u redovima crno-belih po dva dali Petar Tomić i Nikola Radonjić.

Olimpijakos je ostao na prvom mestu sa tri trijumfa i jednim remijem, dok je Partizan ostao na začelju tabele bez bodova iz četiri odigrana meča.

Partizan meč petog kola Lige šampiona igra protiv Hanovera u Nemačkoj 20. decembra.