0
AdmiralBet ABA Liga

DEJAN MILOJEVIĆ: Ne možemo da pobedimo sa 22 promašene trojke

Objavljeno: 04.12.17 u 22:10

Trener Mega Bemaksa Dejan Milojević bio je evidentno nezadovoljan večerašnjim porazom u neizvesnoj završnici od Zadra rezultatom 73:71.

– Imali smo šanse koje nismo iskoristili, promašili smo slobodna bacanja za pobedu. Zadar je iskoristio svoje i dobio. Idemo dalje, da probamo da se dignemo, jer kad imate ovako mladu ekipu samopouzdanje jako brzo pada – rekao je Milojević posle utakmice.

Strateg Mege je zatim istakao statističke parametre koji su odlučili pobednika.

Prvo poluvreme je bilo defanzivno veoma loše, u drugom poluvremenu to je bolje izgledalo, ali napad nas uopšte nije služio celu utakmicu. Šutirali smo 20 odsto za tri poena i 50 sa linije penala, promašili smo čak 10 slobodnih bacanja i imali smo 22 promašene trojke. Pri egal rezultatu je to jednostavno previše – istakao je Milojević.