0

PRIMERA: Selta vodila, gubila pa ‘udarila šamar’ Barseloni

Objavljeno: 02.12.17 u 16:19

Fudbaleri Barselone i Selte odigrali su 2:2 u meču 14. kola Primere u meču prepunom uzbuđenja.

Povela je Selta u 20. minutu, kada je Aspas povukao kontra napad, Gomez šutirao ali bez uspeha, da bi na odbitak naleteo upravo Aspas i pogodio za 1:0.

Samo dva minuta kasnije bilo je 1:1, pošto je Mesi na asistenciju Paulinja poravnao, a još dva minuta kasnije moglo je da bude 2:1, ali je Suarezu poništen gol, pa je prvo poluvreme završeno 1:1.

Drugi deo igre počeo je pritiskom Barse, a kao rezultat toga došao je i pogodak Suareza za preokret.

No, to nije obeshrabrilo Seltu, koja je preko Gomeza stigla do 2:2 i velikog boda, dok je Barselona prvi put posle više od godinu dana ostala bez pobede na svom terenu.