0

SRBI REŠETALI U GRČKOJ: Prijović dva puta u metu, Đurđević jednom (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.17 u 20:11

Srpski napadači iz redova PAOK-a i Olimpijakosa bili su danas vrlo raspoloženi u utakmicama Kupa Grčke.

Aleksandar Prijović je u pobedi solunskih crno-belih nad Agianaikosom od 5:0, učestvovao sa dva postignuta pogotka i tako nastavio svoj odličan golgeterski niz u zemlji Helena.

Junak ključne pobede reprezentacije Srbije u borbi za Mundijal, pogodio je dva puta na startu drugog poluvremena, tačnije u 56. i 67. minutu i tako doneo svome timu lagodnih 3:0.

Izvor:Youtube/All Goals Football

Tako je PAOK stigao i do svoje treće pobede u grupnoj fazi Kupa, pa sa devet bodova zauzima ubedljivo prvo mesto u grupi B.

Precizan je ovog popodneva bio i Uroš Đurđević, koji je nakon prvenstvenog gola protiv Kerkire pogodio i u Kup utakmici protiv Hanje, koja je završena remijem 1:1.

Bivši napadač Partizana je doveo Olimpijakos u vođstvo u 30. minutu utakmice, a poravnanje Krićanima doneo je Apostoliadis u 68. minutu.

Tim iz Pireja se i pored ovog kiksa nalazi na prvom mestu grup E, sa sedam osvojenih bodova nakon tri kola.

Izvor:Youtube/Football is Life