0

KAKVA MAJSTORIJA SRBINA: Kostić sa preko 30 metara nasamario golmana Hofenhajma (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.17 u 19:20

Ovom pobedom je Hamburg izašao iz opasne zone u kojoj je bio nakon pobede Frajburga juče.

Hamburg je na ‘Volkspark’ stadionu sa 3:0 porazio ekipu Hofenhajma.

Gosti su počeli veoma loše, autogolom već u 6. minutu utakmice kada je Akpoguma umesto da izbaci, ubacio loptu u svoju mrežu. Pokušavali su gosti da se vrate, ali nisu uspevali, da bi sa dva nova gola u finišu utakmice Hamburg potvrdio pobedu.

Prvo je Filip Kostić iz prekida sa preko 30 metara sjajnim udarcem prevario Baumana, da bi Jung u 88. minutu postavio konačnih 3:0. Evo kako je izgledao gol Srbina: