0

SUPERLIGA SRBIJE: Kiks Vojvodine protiv Bačke, Javor u 6. minutu nadoknade do boda

Objavljeno: 25.11.17 u 14:52

U utakmicama Superlige Srbije koje su počele u 13 časova, Vojvodina je poražena na gostovanju Bačkoj 1:0, dok su Mačva i Javor podelili bodove, 1:1.

Fudbaleri Vojvodine su imali priliku da preteknu Voždovac na četvrtoj poziciji na tabeli, ali se iz Bačke Palanke vraćaju „praznih šaka“.

Bačka je bila bolja za jedan gol, i to pogotkom Luke Lukovića u 77. minutu meča.

Nakon ove utakmice Vojvodina je ostala na petom mestu na tabeli, dok Bačka zauzima 13. poziciju.

U drugoj utakmici odigranoj u ovom terminu, Mačva je bila nadomak pobede, pošto je u 88. minutu stigla do vođstva, ali je Javor uspeo da u šestom minutu sudijske nadoknade stigne do boda.

Mačva je nakon ovog susreta 12. na tabeli sa 17 bodova, a Javor zauzima 14. poziciju sa pet bodova manje.