0

PRIMERA: Grizmanov šou u drugom poluvremenu i ‘petarda’ Atletika protiv Levantea

Objavljeno: 25.11.17 u 22:30

Fudbaleri madridskog Atletika slavili su ubeljivu pobedu na gostovanju ekipi Levantea, rezultatom 5:0, u utakmici 13. kola španskog šampionata.

Utakmicu u Valensiji obeležio je tandem Antoan Grizman i Kevin Gameiro, koji su sa po dva pogotka trazirali put „Jorgandžija“ ka ubedljivoj pobedi.

Ipak „lavinu“ golova pokrenuo je fudbaler domaćih Rober Pier, koji je u petom minutu savladao svog golmana i najavio loše veče „slepih miševa“.

Prednost Madriđana udvostručio je Keven Gameiro u 29. minutu, postavivši tako konačan rezultat prvog poluvremena.

Nastavak je doneo šou Antoana Grizmana, koji je najpre u 59. minutu sjajno asistirao Gameiru za drugi pogodak, a šest minuta kasnije ova dvojica fudbalera su zamenila uloge za vođstvo od 4:0.

Furioznih devet minuta utakmice Grizman je zaključio svojim drugim pogotkom na meču, kojim je postavio i konačni 5:0, nakon kojih se Atketiko ponovo izjednačio na tabeli sa gradskim rivalom Realom.