1

KAO NEKAD PROTIV ZVEZDE: Bivši golman Partizana začarao mrežu, očarao Kvarezmu i otkinuo bod Bešiktašu! (VIDEO)

Objavljeno: 17.11.17 u 20:01

Milan Lukač je pokazao još jednom da je majstor za jedanaesterce i sprečio Bešiktaš da povede u ranoj fazi utakmice, a njegova odbrana je na kraju donela i veliki bod Ahisaru na gostovanju dvostrukom šampionu Turske.

Igrao se 11. minut utakmice kada je dosuđena najstroža kazna za istanbulske „orlove“, a šansu da crno-belima donese prednost protiv Ahisara propustio je Rikardo Kvarežma, čiji je udarac odbranio naš Lukač.

Tako je nekadašnji čuvar mreže Partizana podsetio na svoje izdanje iz 146, derbija, kada je odbranivši penale Ninkoviću i Mijailoviću praktično doneo pobedu crno-belima, koji su slavili sa 2:1.

Do kraja utakmice nije bilo pogodaka, Lukač je uspeo da sačuva svoju mrežu na jednom od najtežih gostovanja u turrskom šampionatu, uprkos tome što je njegov tim od 80. minuta igrao sa igračem manje na terenu.