0

NE JEDAN, VEĆ DVA EVROGOLA: Kakvi ‘projektili’ iz kolena potcenjenog Kristijana Eriksena! (VIDEO)

Objavljeno: 14.11.17 u 22:09

Mnogo je onih koji smatraju da Kristijan Eriksen nije top igrač, ali on vodi Dansku ka Svetskom prvenstvu.

Najbolji danski igrač često je bio predmet osporavanja u Premijer ligi i na nacionalnom nivou, posebno posle ‘mršavih’ 0:0 Danske i Irske u Kopenhagenu pre četiri dana.

Međutim, čovek koji Totenhem konstantno drži u vrhu engleskog fudbala, diriguje i u Ligi šampiona, a večeras u Dablinu briljira sa dva evrogola kojima je preokrenuo rezultat u korist Skandinavaca.

Najpre je u prvom poluvremenu šutirao iz kolena i od prečke postigao fantastičan gol:

Zatim je u 63. minutu zapečatio sudbinu Iraca i povisio na 3:1 majstorijom sa ivice kaznenog prostora. Oni koji prate njegove partije i engleski fudbal znaju da kada ostane sam na oko 16 metara od gola sa sredine, golmanu spasa nema.

Tako je bilo i sa čuvarom mreže Iraca, Rendolfom.