0

PRIMERA: Đirona bolja od Levantea

Objavljeno: 05.11.17 u 14:36

Fudbaleri Đirone rezultatom 2:1 savladali su na gostovanju Levante u prvoj utakmici nedeljnog programa 11. kola Primere.

U prvom poluvremenu Đirona je napadala, ali veliki broj prilika nije rezultirao golom. Uspevali su domaći da odole napadima sastava iz Katalonije, sve do 58. minuta, kada je Borha Garsija „odapeo“ sa ivice kaznenog prostora i pogodio deo tik ispod prečke za 1:0, da bi Kristijan Stuani u samoj završnici potvrdio pobedu svoje ekipe.

Enes Unal je u nadoknadi vremena smanjio na 2:1, ali je bilo kasno za preokret.

Đirona je nakon treće vezane pobede deveta na tabeli, a Levante se nalazi četiri mesta iza.