3

KANGA I PEŠIĆ BRILJIRAJU U NIŠU: Dva mata u po dva poteza za dva gola i velikih 3:0 (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.17 u 17:53

Crvena zvezda je za četiri minuta od 1:0 stigla do 3:0 protiv Radničkog u Nišu.

Glavni akteri kod oba gola bili su Gelor Kanga i Aleksandar Pešić.

Situacije su bile praktično preslikane.  Kod oba gola Kanga je uputio dugu loptu ka Pešiću.

U prvoj situaciji, Zvezdin napadač je sjajno prošao po levoj strani i lagano poslao loptu u mrežu pored Živkovića. Četiri minuta kasnije, još jedan dug pas Gabonca, loše je reagovao Subić promašivši loptu, da bi u nastavku akcije izgubio ravnotežu i pao na Pešićevu nogu. Kako je Zvezdin špic bio u situaciji da zatrese mrežu Radničkog, sudija Šegrt nije imao dilemu, pa je sa penala Pešić praktično rešio pitanje pobednika.

(Youtube/AM Video7S)(Youtube/AM Video7S)