0

PRIMERA: Atletiko brži od sudije, Valensija gazi redom

Objavljeno: 04.11.17 u 18:20

Polse 11 odigranih kola u Primeri Valensija i dalje ne zna za poraz, baš kao ni Atletiko, mada se ekipa Čola Simeonea izvukla.

Valensija je isprašila Leganes 3:0. Goste je načeo Pareho u 14.minutu. Do 71. minuta ‘slepi miševi’ su bili bolji tim, ali su do drugog gola stigli tek u 71. minutu kada je Pereira uposlio Rodirga, a ovaj matirao Kueljara. Konačnih 3:0 postavio je Mina iz penala u 82. minutu. Maksimović kod pobednika nije ulazio u igru, dok je Brašanac odigrao svih 90 za goste. Valensija je stigla do osme pobede u ove sezone i ima tri remija.

Bez poraza je i Atletiko iz Madrida. ‘Jorgandžije’ su se mučile protiv Deportiva sve do 91. minuta kada je Gabi iz slobodnog udarca gurnuo koptu do Partija, a ovaj je zakucao u mrežu – 1:0. Atletiko je takođe bez poraza ove sezone, ali ima šest pobeda i pet nerešenih ishoda, te je tek treći na tabeli.