1

OPOMENA PARTIZANU: Skenderbeg siguran pred gostovanje crno-belima

Objavljeno: 28.10.17 u 20:14

Albanski predstavnik u Ligi Evrope napravio je dobru uvertiru pred gostovanje u Beogradu, savladavši kod kuće Luftetari rezultatom 2:0, u okviru 8. kola domaćeg šampionata.

Već od starta utakmice Skenderbeg je počeo da opravdava ulogu favorite, došavši u prednost u petom minutu preko Sabiena Lilaja.

Ovo je bio i konačan rezultat prvog poluvremena, a pitanje pobednika domaćin je definitivno rešio osam minuta pre kraja, kada je prednost duplirao Enis Gavazaj.

Tim iz Korče se ovom pobedom učvrstio na čelu tabele, sa šest bodova više od Kukešija koji ima i meč manje a ujedno poslao i poruku Partizanu pred meč koji će razjasniti mnoge stvari u grupi B Lige Evrope.