KAKVO VEČE NA VRUĆEM TERENU: Partizan se večeras iz Hrvatske vraća sa dve pobede!

Objavljeno: 27.10.17 u 22:08

Pored košarkaša Partizana, sjajno veče imali su i vaterpolisti crno-belih.

Košarkaši Partizana ‘utabali’ su put i dali ‘recept’ vaterpolistima ‘parnog valjka’, koji su to iskoristili i demostrirali fantastičan vaterpolo u meču protiv Primorja u Rijeci.

Na popularnoj ‘Kantridi’, u trećem kolu regionalne vaterpolo lige, crno-beli su slavili sa ubedljivih 10:4, po četvrtinama: 2:0, 3:2, 3:0, 2:2.

Osetnija prednost je stečena već u prvom poluvremenu, a Beograđani su rivala dokusurili u trećoj deonici koju su dobili sa 3:0 i tako lako stigli do druge pobede u ovom takmičenju.

Najbolji na ovom vrućem gostovanju bili su Srđan Aksentijević i Đorđe Vučinić sa po dva postignuta gola, dok su po jedan pogodak dali Filip Janković, Nikola Lukić, Đorđe Lazić, Marko Janković, Aleksandar Radanović i Nikola Radonjić.