0

BUNDESLIGA: Fudbal za zaborav i po gol sa obe strane

Objavljeno: 27.10.17 u 22:38

U prvom meču 10. kola Bundeslige Majnc i Ajntraht iz Frankfurta igrali su nerešeno 1:1 (0:1) u jedno ne mnogo interesantnoj utakmici za gledanje.

Bolji utisak su ostavili gosti, ali ne toliko dobar da su zaslužili sva tri boda. Pokušavao je Ajntraht, ali bez prave prilike sve do 37.a minuta. Tada je Volf ukrao loptu domaćinu kod korner zastavice, utrčao u kazneni prostor, poslao jaku loptu u peterac, a Bel savladao sam svog golmana – 0:1.

Drugo poluvreme nam je donelo šansu više. U 48.minutu Ajntraht je mogao do drugog gola, ali je pokušaj Rebića zaustavio Centner. U 71. minutu iz jedine ozbiljne akcije na utakmici Majnc je izjednačio. Strelac gola bio je Serdar.