0

KUP SRBIJE: Napredak nemilosrdan prema Piroćancima, sigurni Čuka i Javor

Objavljeno: 25.10.17 u 16:30

Danas su pored vanrednih utkmica Superlige na programu i mečevi osmine finala Kupa u oviru koga su ovog popodneva odigrana tri meča.

Svakako prvo za oko zapada rezultat meča u Kruševcu, gde je domaći Napredak prosto pregazio Radnčki iz Pirota sa 7:2 (2:0)

Prvo poluvreme nije nagoveštavalo ovakvu katastrofu srpskog prvoligaša, koji je nakon 45 minuta bio u zaostatku od dva gola ali je u nastavku viđena prava goleada u kojoj je domaćin brojao do sedam.

Meč je obeležio i fudbaler gostiju Ćirić koji je čak u dva navrata pogađao svoju mrežu. Piroćance je dva puta matirao i Đerić, dok su po jedan gol postigli Alivodić, Vukanović i Vulić.

Evo i rezultata svih odigranih utakmica.

Zlatibor – Čukarički 0:1 (0:1)