0

LUDA ZAVRŠNICA U ISTANBULU: Tošić spasio Bešiktaš u sudijskoj nadoknadi! (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.17 u 21:20

Večeras je odigrana poslednja utakmica devetog kola turskog šampionata u kojoj je Bešiktaš kao domaćin remizirao sa Bašakšehirom rezultatom 1:1.

Heroj istanbulskih „Orlova“ bio je srpski reprezentativac Duško Tošić, koji je na asistenciju Rikarda Kvarežme iz kornera u 92. minutu, udarcem glavom doneo izjednačenje svom timu i spasao crno-bele poraza.

Izvor:Youtube/SportVideo!

Prethodno je tri minuta ranije prednost gostima doneo Kerim Frei i činilo se da je Bašakšehir na pragu važne pobede, na teškom gostovanju.

Ipak tada je u prvi plan iskočio Tošić, koji je postavio konačnih 1:1.

Izvor:Youtube/İnanılmaz Gol