0

PREMIJER LIGA: Brajton šokirao ‘Čekićare’ u Londonu i dodatno uzdrmao Bilićevu klupu! (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.17 u 23:10

Fudbaleri Brajtona slavili su na gostovanju u prestonici nad ekipom Vest Hema sa 3:0, u okviru devetog kola engleskog šampionata.

Na ovaj način gosti su možda i potpisali otaz Slavenu Biliću kojem se već duže vreme drma klupa, a junak pobede bio je Glen Mari koji je bio dvstruki strelac na ovom susretu.

Prvi od dva pogotka Mari je postigao već u 10. minutu utakmice, kada je nakon odličnog centaršuta Paskala Giba, glavom zatresao mrežu nemoćnog Džoa Harta.

Potpuni šok usledio je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, kada je Hoze Izkerdo sjajnim udarcem povisio na 2:0 i tako doveo svoj tim u sjajnu situaciju pred nastavak.

Konačan udarac „Čekićarima“ zadao je svojim drugim pogotkom Glen Mari, nakon jedanaesterca koji je skrivio Zabaleta i tako zaokružio svoje sjajno veče.