0

PRIMERA: ‘Ludilo’ od fudbala u Sevilji – Betis dao tri, a Valensija šest komada!

Objavljeno: 15.10.17 u 22:55

Pretposlednji meč 8. kola španske Primere doneo nam je vrhunski fudbal i čak devet golova u pobedi Valensije nad Betisom – 6:3 (2:0).

Kakav meč na ‘Viljamarinu’! Bombastičan! ‘Slepi miševi’ će se više radovati, a Betis sigurno više tugovati, jer svakako boli saznanje da vam ni tri data gola nisu dovoljna ni za bod na svom stadionu. Jer ste primili šest.

Goleada je počela tek u 35. minutu kada je Kondogbija doveo Valensiju u vođstvo, a povećao ga Guedes u 45. za lakih 0:2 na poluvremenu.

U drugom su u 64. preko Rodriga i 74. minutu preko Santi Mine stigli do 0:4 i činilo se obezbeđenog trijumfa, ali je onda Betis postigao tri gola za samo pet minuta!

Najpre Kempbel u 79. Sanabrija u 80. i Teljo u 84. minutu su očas posla doneli 3:4 na semaforu i i te kako uzbuđenje u završnicu utakmice.

Sve dok Simone Zaza u 88. minutu nije vratio duplu prednost gostima, a onda i Andreas Pereira u četvrtom minutu nadoknade stavio tačku na ovaj nestvaran meč u Sevilji.