0

O NJEMU SE PRIČA U ŠPANIJI: Stefan Šćepović od tragičara do heroja (VIDEO)

Objavljeno: 07.10.17 u 18:49

Reprezentativni vikend nije zaustavio ‘bubamaru’ u španskoj Segundi, a Sporting iz Hihona savladao je Sevilju Atletiko 3:0, a junak utakmice bio je Srbin.

Tačnije, Stefan Šćepović je od tragičara uspeo da stigne do junaka. Naime, bivši napadač Partizana je prvo promašio penal, ali je potom dva puta savladao čuvara mreže iz Andaluzije.

Naime, Stefan je prvu šansu za gol imao u 17.minutu, ali je njegov udarac sa ‘bele tačke’ zaustavio Karo Dijaz.

Ipak, u 38. minutu spasa nije bilo, bila je to sjajna kombinacija Karmone i Šćepovića, a Srbinu nije bilo teško da pogodi.

U 77. minutu Perez je sjajno centrirao, a srpski napadač je glavom matirao Dijaza za konačnih 3:0.

Šćepović je u tom trenutku zamenjen, ušao je Kastro, koji je u nadoknadi vremena takođe promašio penal.