0

ZAKAZALA DEFANZIVA: Austrijanci ‘preskočili’ odbranu pa lako matirali Stojković (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.17 u 21:22

Matija Nastasić i Stefan Mitrović nisu uspeli da spreče Burgštalera u 25. minutu.

Nije puno vremena trebalo Austijancima da nadoknade zaostatak na Ernst Hapelu.

Domaćin je iskoristio uspavanost poslednje linije Srbije kako bi izjednačili. Danso je prebacio dugom loptom Nastasića i Mitrovića, a Burgštaler ih lako pretrčao i izašao sam pred Stojkovića.

Učinilo se u prvi mah da je i srpski čuvar mreže ranijom intervencijom mogao da spreči Burgštalera da stigne do lopte, ali se to ipak nije desilo tako da je od 25. minuta rezultat 1:1.