0

SERIJA A: Šest golova Lacija protiv Sasuola, Miha i Adem ispustili 2:0 (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.17 u 17:04

U 7. kolu Serije A najubedljiviju pobedu zabeležio je Lacio koji je i pored 0:1 za Sasuolo na kraju slavio sa 6:1 uz fenomenalnu rolu Luisa Alberta.

Nezgodan je prethodnih godina Sasuolo bio za Lacio u Rimu, a strah kod navijača nebesko-plavih se ponovo javio kada je Berardi tim iz Ređo Emilije doveo u vođstvo sa ‘bele tačke’ u 27. minutu. Ipak, u nadoknadi vremena Lacio je uspeo da izjednači evrogolom Alberta iz slobodnog udarca.

Lacio je do prednosti stigao u 56. minutu, kada je strelac izjednačujućeg gola centrirao iz kornera, a De Fraj doneo vođstvo svom timu 2:1. Tada je počelo razbijanje Sasuola. U 57. minutu Imobile je izašao sam na golmana Sasuola, ovaj je odbranio, lopta se odbila do Alberta, ovaj ga predriblao i povisio na 3:1. Potom, usledila su dva gola Parola za ‘petardu’, a konačnih 6:1 sa penala postavio je Imobile. Sergej Milinković-Savić je odigrao svih 90 minuta.

Torino, našeg trenera Siniše Mihajlovića, ponovo je uspeo nestvarno. Vodili su ‘bikovi’ sa 2:0 protiv Verone, ali su u periodu od 89. do 92.minuta primili dva gola. Torino je poveo golom Falkea u 31. minutu, da bi prednost domaćina duplirao Niang u 44. minutu na asistenciju Ljajića. U 89. minutu Ćerći je smanjio na 2:1, da bi iskusni Pacini iz penala u 92. minutu doneo Veroni bod.

Inter je kao gost savladao Benevento sa 2:1, a oba gola za neroazure postigao je Brozović. Kjevo je sa 2:1 bilo bolje od Fiorentine, a za ‘leteće magarce’ su 90 minuta igrali Nenad Tomović i Ivan Radovanović.

Lacio – Sasuolo 6:1 (1:1)
(Alberto 45+1, 57, De Fraj 56, Parolo 64, 70, Imobile 81 penal – Berardi 27 penal)

SPAL – Krotone 1:1 (1:0)