0

PRIMERA: Šteta što nije potrajalo do jutra, Selta i Đirona se raspucali i podelili bodove

Objavljeno: 29.09.17 u 23:11

U fenomenalnom meču u Vigu fudbaleri Selte i Đirone remizirali su na startu 7. kola Primere rezultatom 3:3 (2:2).

Selta će sigurno više žaliti za prosuta dva boda, bi to mogla da kaže i Đirona, pošto je imala prednost od 2:1 sredinom prvog poluvremena. Selta je povela golom Sista u osmom minutu, a preokret gostima doneli Portu u 10. i Stuani u 14. minutu.

Samo dva minuta na 2:2 poravnao je Gomez i onda je usledila pauza sa golovima sve do poslednjih 15 minuta meča.

Tada je Vas u 74. minutu doneo novo vođstvo Selti i činilo se, pobedu, ali se gosti nisu predavali. Naprotiv.

Najpre su u 86. minutu izjednačili na 3:3 preko Huanpea, da bi u finišu imali i šansu za potpuni preokret, nisu je iskoristili, ali će i pored toga biti zadovoljni bodom sa ovog gostovanja.