0

SLS: Kojašević doneo tri boda Vojvodini (VIDEO)

Objavljeno: 29.09.17 u 19:09

U premijernom meču 12. kola Superlige Srbije Vojvodina je na svom terenu sa 2:0 (0:0) savladala Mladost iz Lučana i sada je sa je ponovo druga na tabeli.

Posle poraza od Crvene zvezde, Vojvodina se vraća na pobednički kolosek. ‘Stara dama’ je na ‘Karađorđu’ sa 2:0 savladala Mladost iz Lučana. U prvom poluvremenu Novosađani su bili bolji rival, ali Mihajlović i drugari nisu mogli do gola.

Mladost je prvi put zapretila u drugom poluvremenu, ali je čuvar mreže Vojvodine Rackov bio na mestu. ‘Stara dama’ je povela u 82. minutu kada je Kojašević sjajno probio u kazneni prostor Lučanaca i rutinski savladao Rosića. Još lepši je bio drugi pogodak Kojaševića, uposlio ga je u 89. minutu Jovanović, ovaj je pobegao odbrani, predriblao golmana i pogodio na praznu mrežu.