LIGA ŠAMPIONA: Roma završila posao za 15 minuta u Azerbejdžanu (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.17 u 20:13

Odigran je prvi meč današnjeg programa Lige šampiona u kojem su slavili Rimljani.

Golovima Manolasa i Džeka je Roma slavila protiv Karabaga.

Već u sedmom minutu je tim iz Italije stigao do prednosti kada je Pelegrini proigrao Manolasa za 1:0. Već do 15. je prednost bila duplirana, tada je El Šaravi odlično uposlio Edina Džeka, a Bosanac lako prevario Šehića.

Iako je izgledalo kao da je domaćin poražen već u prvoj polovini prvog poluvremena, Karabag se vratio golom Pedra Enrikea. Ndlovu je pronašao Brazilca koji je smanjio na 2:1.

Roma je do kraja uspela da sačuva prednost, što i nije bio preveliki problem pošto domaći tim gotovo da uopšte nije pretio. Iz jedinog udarca u okvir Rome je Karabag postigao gol.

(Izvor: YouTube/Elitaly)