0

E OVO SE ZOVE 12. IGRAČ: Nije mogao da izdrži navijačku buku, pa tražio izmenu u 32. minutu (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.17 u 14:27

Neviđena scena se desila sinoć na meču drugog kola Lige Šampiona između Bešiktaša i Lajpciga.

Fudbaler Lajpciga Timo Verner nije mogao da podnese navijanje navijača Bešiktaša na meču Lige šampiona, pa je zatražio izmenu jer nije mogao da izdrži buku koju su napravili domaći navijači.

Timo Verner je više puta tokom utakmice pokrivao rukama uši, a onda je posle 32 minuta igretražio od svog trenera Ralfa Hasenhutla da ga zameni, jer su navijači Bešiktaša bili prebučni.

Saopšteno je i da je tokom meča koristio čepove za uši, a zvanično je zamenjen zbog „problema sa sluhom“.

„Nemoguće je pripremiti ekipu na ovakvu atmosferu. Bilo je zaglušujuće, a na početku utakmice to je pomalo uticalo nas nas. U prvih 20 minuta uopšte nismo bili dobri, ali to je lekcija za sve nas. Video sam na koga mogu da računam u ovakvim situacijama. Ovo je lekcija, a mi ćemo nastaviti da učimo“, rekao je Hasenhutl.

Bešiktaš je pobedio rezultatom 2:0 i nastavio niz od 10 utakmica bez poraza u evropskim takmičenja na domaćem terenu.