0

PRIMERA: Real ima novog junaka, kog baš niko nije očekivao (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.17 u 18:50

Fudbaleri Reala vratili su se na pobednički kolosek, ali mnogo teže nego što se očekivalo, trijumfom od samo 2:1 (2:1) nad Alavesom.

Verovatno ne postoji ta osoba koja je verovala da na bilo kojoj utakmici Real Madrida junak neće biti Kristijano Ronaldo, Serhio Ramos, Geret Bejl, Karim Benzema… Već Dani Sebaljos.

Čovek koji je stigao za skoro 7.000.000 evra u Real eksplodirao je baš kada je Zinedin Zidan poželeo. Dok su odmarali Luka Modrić i Toni Kros, Sebaljos je iskočio u prvi plan i sa dva gola doneo Realu preko potrebne bodove nakon šokantnog poraza na ‘Santjago Bernabeu’ pre tri dana od Betisa.

Sebaljos je prvi put strelac bio u 10. minutu, a kada je Manu Garsija izjednačio na 1:1, vezisti Reala je bilo dovoljno tri minuta da ponovo vrati tas na vagu Reala, gde je on ostao do kraja meča.

(Izvor: youtube / Football-Show)

Real Madrid je ponovo odigrao vrlo slabo, ali je i pored toga stigao do bodova. Da nije, sigurno bi došlo do novih nemira u ‘kraljevskoj luci’.