0

FOTO screenshot

PRIMERA: Kakav šok u Madridu! Sanabrija u nadoknadi za veliki trijumf Betisa! (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.17 u 23:53

Fudbaleri Betisa napravili su najveće iznenađenje dosadašnjeg toka španske Primere, pošto su u Madridu savladali Real rezultatom 1:0.

Imao je Real šansi, mogao je Modrić da pogodi u prvom poluvremenu, nadovezali su se Bejl, Ronaldo, koji se vratio na teren nakon što mu je istekla suspenzija, potom i Isko, ali nijedan od 27 šuteva upućenih ka golu Adana nije završio gde je trebalo.

Sa druge strane, Betis se branio, ali su imali i gosti iz Andaluzije dobre šanse, od kojih su dve pretvorili u gol.

Doduše, prvi pogodak Sanabrije u 90. minutu poništen je zbog ofsajda, ali spasa nije bilo četiri minuta kasnije – 1:0 za Betis!

(Youtube/Diretta Di Calcio)

Nakon ovog poraza Real zauzima sedmu poziciju na tabeli, dok je Betis šesti.

U ostalim mečevima, Atletiko Madrid je savladao Atletik Bilbao 2:1, Deportivo je odneo bodove protiv Alavesa nakon 1:0, Sevilja je istim rezultatom bila bolja od Las Palmasa, dok je Leganes na svom terenu sa Đironom odigrao 0:0.