0

PRIMERA: Zaza se pobunio protiv trenera, a onda het-trikom častio Malagu (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.17 u 21:55

U premijernom meču 5. kola Primere, Valensija je na Mestalji sa 5:0 demolirala Malagu uz het-trik Simonea Zaze.

‘Slepi miševi’ ne znaju za poraz u Primeri. Ipak, za četu Marselinja Torala ovo je bila tek druga pobeda. Posle remija sa Levanteom ispala je pobuna u svlačionici Valensije, a organizator je bio napadač Zaza, jer je u igru ušao sa klupe. Danas je bio starter, a navijačima i treneru je vratio sa het-trikom u pobedi od 5:0.

Valensija je Malagu načela golom Mine u 17. minutu, a asistent je bio Sloer. Istim rezultatom se otišlo na veliki odmor, a onda šou Zaze. Italijan je u 55. minutu postigao prvi gol, zatim pet minuta kasnije drugi, a osam minuta kasnije i treći pogodak. Tačnu na veliki trijumf Valensije stavio je Rodrigo na asistenciju Portugalca Guedeša.

All Goals Spain Primera Division – 18.09… by milena-georgieva1

Za Valensiju je od 72. minuta igrao reprezentativac Nemanja Maksimović, dok je Zdravko Kuzmanović svih 90 minuta igrao za Malagu.