0

UČINAK RIVALA ‘VEČITIH’: BATE Borisov pobedio, Skenderbeg osvojio samo bod

Objavljeno: 18.09.17 u 21:20

Rivali naših klubova u Ligi Evrope ovog ponedeljka igrali prvenstvene utakmice.

Beloruski šampion slavio je na gostovanju Isloču u Minsku rezultatom 2:0 (1:0) a oba gola za BATE postigao je Nikolaj Signevič koji je svom timu u četvrtak doneo bod u Beogradu. Vodeći pogodak Signevič je postigao u 44. minutu prvog dela igre, a pobedu je potvrdio u 15. minutu nastavka.

BATE Borisov se nakon 22 kola zauzima treće mesto na tabeli beloruskog šampionata sa 48 osvojenih bodova, četiri manje u odnosu na vodeći Dinamo Minsk.

U Albaniji je igrano tek drugo kolo, a Skenderbeg je danas gostovao kod ekipe Kamza, u gradu Kamez, blizu Tirane, i igrao nerešeno 1:1. Škodra je doveo Skenderbeg u vođstvo u prvom poluvremenu, ali su domaći izjednačili u drugom. Skenderbeg je sakupio šetiri boda iz prva dva kola, a na čelu tabele je Teuta sa maksimalnih šest.