0

PRIMERA: Real ubedljiv na neugodnom gostovanju Sosijedadu (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.17 u 23:32

I bez Kristijana Ronalda Real Madrid je slavio na teškom gostovanju Real Sosijedadu sa 3:1 (2:1).

U poslednjoj utakmici 4. kola u Primeri videli smo još jedan sjajan duel i pobedu za ‘kladioničare’. Real Madrid je odigrao vrlo dobar meč i na pogon Gereta Bejla stigao do vrlo važnih bodova u Baskiji.

Majoral je doveo Madriđane u vođstvo u 19. minutu, da bi već u 28. Ridruget vratio egal u utakmicu. Međutim, ni taj rezultat nije ostao na snazi dugo jer je Rodrigez sedam minuta kasnije postigao autogol i ‘častio’ Real vođstvom od 2:1.

U odsustvu Kristijana Ronalda, Geret Bejl je preuzeo lidersku palicu u timu ‘kraljeva’ i u 61. minutu je postigao gol kojim je slomio otpor Real Sosijedada i postavio konačnih 3:1.