0

BUNDESLIGA: Katastrofa Kelna! Zvezdo, ugledaj se na Borusiju (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.17 u 20:23

Fudbaleri Borusije Dormund pregazili su ekipu Kelna sa 5:0 u poslednjem meču 4. kola Bundeslige.

Fudbaleri Kelna se nalaze u očajnoj formi na početku sezone. Vezali su četiri poraza u Bundesligi, a pravu katastrofu doživeli su večeras u Dortmundu.

Borusija je preko Filipa stigla do 1:0 na samom početku meča. Činilo se da će tim rezultatom utakmica biti i završena, ali je Sokratis u prvom minutu sudijske nadoknade povećao na 2:0.

Drugo poluvreme donelo je još tri pogotka u mreži fenjeraša Bundeslige, dva puta je pogodio Obamejang, jednom još Filip za 5:0.

Nakon četiri meča u domaćem šampionatu, gol razlika Kelna je 1:12, ubedljivo su poslednji…

Ukoliko se ovako nastavi, čini se da Crvena zvezda ima više nego dobre šanse da stigne do bodova protiv „jarčeva“.

All GOALS – Borussia Dortmund 5-0 FC Koln – 17… by lifeefoot