0

ZVEZDA BOLJA OD ‘ZMAJEVA’: Joveljić nastavio da rešeta mreže, Ilić dokazao klasu (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.17 u 20:07

Dan uoči meča Superlige Srbije u kome Crvena zvezda gostuje Voždovcu, dve ekipe odmerile su snage u Kadetskoj i Omladinskoj ligi.

Obe selekcije Crvene zvezde bile su uspešnijeod svojih vršnjaka i zasluženo su slavile na utakmicama protiv Voždovca. Kadeti su pobedili rezultatom 2:0, dok su omladinci slavili sa 4:0.

Omladinci Crvene zvezde su deklasirali ‘zmajeve’, a golgeterski niz nastavio je talentovani Dejan Joveljić. Momak koji bi uskoro trebalo da debituje za prvi tim  pogodio je mrežu Zmajeva u 11. minutu i došao do 12. gola u sezoni. Ipak, centralna figura meča bio je Luka Ilić. Budući vezista Mančester Sitija postigao je dva gola u 38. i 60. minutu, a tačku na i stavio je Bosić u 64. minutu.

Strelci za kadete Zvezde bili su Burmaz u 39. i Jočić u 50. minutu meča.