0

LIGA EVROPE: Arsenal gubio, pa okrenuo za prvo mesto u grupi

Objavljeno: 15.09.17 u 00:27

Nakon što je utakmica između Arsenala i Kelna kasnila sat vremena zbog nereda koje su izazvali navijači nemačkog tima, Arsenal je stigao do pobede od 3:1 posle preokreta.

Na samom početku susreta David Ospina je napravio grešku, izleteo je maltene bez razloga, što je Kordoba iskoristio i lepim udarcem prebacio golmana domaćeg tima za prednost Kelna u 9. minutu.

I možda bi drugačije rezultat išao da nije Nemce zadesio peh u vidu povrede Jonasa Hektora, umesto kog je na teren ušao Miloš Jojić.

Ovako, ulaskom Seada Kolašinca u drugom delu Arsenal je dobio polet, a upravo je Kolašinac izjednačio u 48. minutu, da bi Sančez u 67. krunisao inicijativu prvim golom u sezoni.

I to kakvim…

Beljerin je otklonio dileme oko pobednika kako utakmice, tako verovatno i grupe H, a golove sa ove neobične utakmice pogledajte ovde: