0

UF: Autogol Duška Tošića u stilu rasnog centarfora (VIDEO)

Objavljeno: 13.09.17 u 21:25

U okviru prvog kola grupne faze Lige šampiona Bešiktaš gostuje u Portu, a ovo definitivno nije sjajno veče za srpskog defanzivca.

Poveo je Bešiktaš golom Taliske u 13.minutu, ali radost navijača turskog šampiona nije dugo trajala. Naime, u 21. minutu posle kornera za Porto, Duško Tošić je nespretno zahvatio loptu glavom i postigao autogol kom bi pozavideli i najbolji napadači koji su mreže tresli glavom poput Miroslava Klosea, Olivera Birofa i Darka Kovačevića.

Own goal – 1:1 -21′ Tosic D. (Telles A… by sportmarket24

Srećom, u 28. minutu je Tonsun uspeo da ponovo donsese prednost Bešiktašu 2:1, te malo skine teret krivice sa leđa Duška Tošića.