0

DEBI IZ SNOVA: Stoiljkoviću su bila potrebna dva minuta da postigne gol (VIDEO)

Objavljeno: 09.09.17 u 19:40

Debi iz snova za novog napadača turskog Kajzerija Nikolu Stoiljkovića.

Kajzeri je angažovao povremenog srpskog reprezentativca u smiraj prelaznog roka u Turskoj, a Stoiljković je odmah počeo da im se isplaćuje. Bivši napadač Čukaričkog je potpisao dvogodišnji ugovor sa turskim klubom, a Braga je na ime obeštećenja inkasirala 2,5 miliona evra.

Stoiljković je postigao je gol u pobedi Kajzerija od 2:0 na gostovanju Sivasu u meču četvrtog kola turske Superlige.

Stoiljković je postigao gol u 83. minutu, samo dva minuta pošto je ušao u igru umesto Umuta Buluta. A upravo je Bulut u 38. minutu bio strelac prvog pogotka za Kajzeri.