0

FOTO screenshot

PRIMERA: Leganesova bajka kratko trajala

Objavljeno: 08.09.17 u 23:13

Ušao je u 3. kolo Leganes sa stopostotnim učinkom, i nadali su se fudbaleri iz predgrađa Madrida da mogu na domaćem terenu da stignu i do trećeg trijumfa, ali se na tom putu isprečio Hetafe – 2:1.

Leganes je imao loptu u posedu više od 60% vremena, ali se jalova inicijativa nije isplatila domaćem timu. Doduše, pitanje je u kom smeru bi se utakmica odvijala da Arambari nije u 39. minutu postigao zaista prelep pogodak za 1:0.

Uspeo je domaći sastav da poravna preko Gerera u 65. minutu, posle pravog karambola, a nedugo potom isti fudbaler mogao je da donese preokret, ali je golman Hetafea zaustavio udarac sa bele tačke.

To kao da je demoralisalo domaći sastav, pa je Himenez u 83. po drugi put doveo Hetafe u vođstvo, što gosti nisu više ispustili.