Odbojka

EP U ODBOJCI: Kakvo iznenađenje, Poljska je eliminisana – promenjen termin Srbiji

Objavljeno: 31.08.17 u 00:44

Domaćin je razočarao na Evropskom prvenstvu o odbojci.

I to pred 9000 navijača koji su bili svedoci poraza svojih miljenika od Slovenije.

Ulje na vatru dolio je rezultat, Slovenija je bez izgubljenog seta savladala favorizovanu Poljsku – 3:0 (25:21, 25:21, 25:19).

Aktuelni svetski prvak je učešće na Evropskom prvenstvu završio u ranoj fazi! Mnogi su Poljake već videli na podijumu, što se ipak neće desiti. Reprezentacija Slovenije je bila bolji rival i u svakom setu bez problema pobeđivala.

Eliminacija Poljske pomerila je četvrtfinalnu utakmicu Srbije, te će naši odbojkaši na megdan Bugarskoj izaći danas u 20.30 umesto u 17.30.

Iznenađenje su priredili i Česi koji su uspeli da savladaju reprezentaciju Francuske. Češka je povela sa 1:0, nakon čega je set pripao Nagapeu i družini. Ipak ostala dva osvojila je Češka i eliminisala Francuze.