0

ZA NJEGA NEMA GRANICA: Savić sa studentima osvojio Univerzijadu!

Objavljeno: 30.08.17 u 09:12

Univerzitetska vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je novu zlatnu medalju za Srbiju na takmičenju u Kineskom Tajpeju.

Srbija je vaterpolo velesila! Nova potvrda je stigla iz Kineskoj Tajpeja gde su ‘orlovi’ dominantno osvojili zlatnu medalju u finalnom okršaju protiv Rusije, Pobeda je bila više nego ubedljiva – 15:4.

Sve je jasno, Srbija je od samog starta postavila stvari na svoje mesto i jasno ukazala svim 2000 posetilaca na plivalištu ko je ‘gazda’.

Već do poluvremena naši momci su vodili sa 8:2 i više nije bilo dileme oko pitanja pobednika, a sve do kraja bio je školski primer kako se rutinski odrađuje posao.

Dejan Savić je ovime kompletirao baš sve trofeje, posle velikih uspeha sa ‘A’ reprezentacijom, a ovaj uspeh potvrđuje da već ‘priprema teren’ za Olimpijske igre 2024. godine.