0

SLS: Zemun vodio čitav meč, ali se Bačka izvukla u finišu

Objavljeno: 26.08.17 u 19:05

U drugoj utakmici sedmog kola Superlige Srbije Zemun i Bačka su remizirali rezultatom 1:1 (1:0).

Duel ova dva tima doneo je pravi superligaški meč u kom je Zemun bio bliži trijumfu jer je od 11 minuta vodio sa 1:0 golom mladog Litvanca Justasa Lasickasa.

Tim iz Gornje Varoši uspešno je odolevao napadima gostiju sve do 89. minuta, kada su ipak poklekli.

Šarac je minut pre kraja razveselio goste iz Bačke Palanke jer je izjednačio i posle pet uvodnih poraza, u drugom vezanom meču ostavio Bačku neporaženu.

Sada sa četiri boda je pretposlednja na tabeli, a Zemun je osmi sa osam osvojenih bodova.