0

PRIMERA: Mesi je prvo promašio penal, a onda je sa dva gola srušio Alaves (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.17 u 20:30

Barselona je i u drugom kolu Primere slavila sa 2:0, ovoga puta u gostima protiv Alavesa, a oba gola postigao je Lionel Mesi za svojih 350 u najjačoj ligi Španije.

Nije mogao Alaves protiv Barselone, iako se hrabro branio. U prvom poluvremenu Barseloni nije dao da diše, imao je šansu preko Sobrina, ali je on bio slab u realizaciji. Katalonci su do gola mogli u 39. minutu, ali je penal Mesija odbranio golman Pačeko.

Ipak, ono što Argentinac nije uradio u 39.minutu, jeste u 55. minutu. Bila je to sjajna akcija Barselone, a Mesi je sa nekih deset metara pod prečku zakucao loptu. Samo deset minuta kasnije Mesi je iskoristio veliku grešku odbrane Alavesa i postigao svoj drugi gol za konačnih 2:0. To je Argentincu bio 350 gol u Primeri.

Alaves vs Barcelona 0-2 All Goals & Highlights… by Goalshoot

Barselona sada ima skor od dve pobede uz gol razliku 4:0. Katalonci su i ovaj meč igrali bez povređenog Suareza.