0

PREMIJER LIGA: Vest dana je Mitrov gol, od osam timova samo su Njukasl i Svonsi tresli mreže (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.17 u 18:17

Aleksandar Mitrović postigao je novi gol u pobedi Njukasla nad Vest Hemom od 3:0, a trijumf je još ostvario Svonsi na gostovanju Kristal Palasu.

Kao što smo već pisali, Mitrović je postigao treći gol za ‘svrake’, nakon što su prva dva dali Hoselu u 36. i Klark u 72. minutu.

Rafa Benitez je Srbinu dao šansu od 71. minuta i bilo mu je dovoljno da uđe u dve stopostotne šanse i postigne jedan gol Džou Hartu. Bila je ovo prva pobeda Njukasla ove sezone, odnosno, posle 15 meseci u Premijer ligi.

Golove su još samo postizali igrači Svonsija, koji su protiv Kristal Palasa našeg Luke Milivojevića bili prilično sigurni i sa 2:0 odneli sva tri boda kući.

Abraham u 44. i Aju u 48. minutu ispalili su dva hica kojima je obezbeđena pobeda, a Palas, baš kao i gorepomenuti Vest Hem, ostali zakucani za dno tabele bez bodova u prva tri kola.

Hadersfild i Sautempton, ali i Votford i Brajton odigrali su prilično dosadne duele i remizirali bez golova.