BUNDESLIGA: Kostićev Hamburg lako sa Jojićevim Kelnom

Objavljeno: 25.08.17 u 23:40

Fudbaleri Kelna poraženi su u drugom kolu Bundeslige od ekipe Hamburga.

‘Jarčevi’ su ubedljivo poraženi na svom terenu od HSV-a sa 1:3 (0:2).

Meč je bio rešen već u prvom poluvremenu kada su gosti sa severa Nemačke poveli sa 0:2. Gosti su na „Rajn Enerdži Stadionu“ poveli golom Andrea Hana. Nemac je odlično zahvatio loptu na ivici kaznenog prostora gostiju, talentovani golman Kelna Timo Horn nije imao nikakve šanse.

Samo šest minuta kasnije Kostić je centrirao sa suprotne strane i ponovo napravio karambol, pa je lopta završila na ivici peterca kod neumoljivog Bobija Vuda, kojem nije bio problem da duplira vođstvo gostiju.

Hamburger je u 59. minutu ostao bez Marvaja, a Keln je brojčanu nadmoć iskoristio tek u sedmom minutu nadoknade vremena. Sorensen postigao gol za domaći tim, ali je  Luis Holtbi tri minuta kasnije postavio konačan rezultat meča.

U domaćem timu je od 72. minuta zaigrao Miloš Jojić, dok je u pobedničkom sastavu Filip Kostić odigrao 94 minuta.