0

PRVA LIGA SRBIJE: Vranjanci razbili Teleoptik, ‘Orbanovo mezimče’ krenulo ka Superligi (VIDEO)

Objavljeno: 21.08.17 u 20:14

Startovala je Prva liga Srbije u kojoj će se 16 klubova boriti za dva mesta koja vode u Superligu i da izbegnu četiri mesta koja vode u niži rang.

Danas je u Beogradu odigran poslednji meč 1. kola, a Dinamo iz Vranja je kao gost sa 3:1 savladao Partizanov ‘B’ tim Teleoptik. Vranjanci su ovom pobedom zauzeli prvo mesto pred trku koja će trajati još 29 krugova.

Identičnu pobedu zabeležila je Inđija protiv Bežanije – 3:1. Gosti iz Beograda su poveli u 4. minutu golom Miloševića. Ipak, Inđija se nije predavala, u 9. minutu je Nikodijević izjednačio, Krsmanović je u 57. minutu okrenuo, da bi konačnih 3:1 postavio Nikodijević drugim golom.

TSC iz Bačke Topole, mezimče premijera Viktora Orbana (nezvanično uložio ogroman novac u klub), pobedio je Jagodinu u gostima sa 1:0. Strelac gola bio je Damjanović u 45. minutu.

Sloboda iz Užica je na Gradskom stadionu bila bolja od Proleera iz Novog Sada sa 1:0, a gol odluke u 79. minutu je postigao Nešović.

U duelu timova koji su prošle sezone napustili Superligu Srbije, Novi Pazar i Metalac su igrali nerešeno 0:0.