0

OMLADINSKA LIGA: Partizan pobedio šampiona, zanimljivo gostovanje Zvеzde u Pirotu

Objavljeno: 21.08.17 u 23:20

I omladinci su ovog vikenda počeli sa fudbalom.

Brodarac je sezonu otvorio porazom, u prvom kolu nije viđen nijedan remi.

Aktuelni prvak je u derbiju gostovao omladincima Partizana i sezonu otpočeo neuspehom. Posle igre bez golova u prvom poluvremenu, dva su viđena u drugom, i to oba u mreži Brodarca.

Veoma zanimljivo je bilo u Pirotu gde je gostovala Crvena zvezda. Crveno-beli su imali prednost nakon prvog poluvermena od 3:1, ali je Radnički uspeo da smanji prednost tokom drugog dela igre i učini utakmicu uzbudljivijom. Ipak, gosti su do kraja sačuvali prednost i slavili.

Vojvodina je u prvom kolu imala najubedljiviju pobedu. Oni su na svom terenu porazili Voždovac. Novosađani su u oba poluvremena postigli po dva gola za prilično ubedljiv trijumf i prvu poziciju nakon početne runde.