0

SERIJA A: Roma slavila u Bergamu, debi iz snova Aleksandra Kolarova (VIDEO)

Objavljeno: 20.08.17 u 20:16

U prvom meču dana u Seriji A, fudbaleri Rome su savladali Atalantu rezultatom 1:0.

Pobedu rimskoj ‘vučici’ doneo je Aleksandar Kolarov golom u 31. minutu meča.

Na najlepši način je srpski reprezentativac debitovao u dresu Rome. Na ‘vrućem’ gostovanju u Bergamu, Kolarov je prelepim golom iz slobodnog udarca doneo sva tri boda svom timu i tako stavio do znanja svima da će se Roma ove godine biti ozbiljan kandidat za osvajanje ‘skudeta’.

U prvom poluvremenu oba tima imala su po nekoliko šansi. Petanja je propustio da ubaci loptu u praznu mrežu, na drugoj strani šansu je propustio Džeko. Onda na scenu stupa levica Aleksandra Kolarova. Srbin je pogodio ispod zida i iznenadio nemoćnog Berišu.

Atalanta u drugom poluvremenu kreće na sve ili ništa, dok se Roma oslanja na kontra napade. Najveću šansu za izjednačenje imao je Iličić, ali je lopta koju je Slovenac uputio ka golu Rome umesto u mreži završila na stativi Alisonovog gola. Kolarov je posle postignutog gola odradio fantastičan posao i u odbrani kada je u jednoj situaciji izbacio loptu na putu ka golu.

Kolarov Goal – Atalanta 0-1 AS Roma 20.08.2017 by gooooooooooal

Juventus – Kaljari 3:0 (2:0)