0

FOTO screenshot

PRIMERA: Uspavanka na otvaranju ‘La Lige’, promašen penal Alavesa i trijumf Leganesa (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.17 u 22:10

Fudbaleri Leganesa zabeležili su pobedu na početku ovogodišnjeg izdanja trke za titulu šampiona Španije.

Bolja je ekipa Leganesa bila od Alavesa, za koji nisu igrali ni Katai ni Krstičić.

Alaves je bolje otvorio meč, i mogao je da povede u 17. minutu, ali je Garsija očajno izveo penal, pa je ostalo 0:0.

To kao da je preseklo Alaves, ubrzo, u 24. minutu, dosuđen je faul za Leganes, a nakon slobodnog udarca Gerera i odbrane golmana Alavesa Pačeka na odbitak je naleteo Gabrijel i plasirao loptu u mrežu za prvi gol ove sezone u Primeri.