SLS: Prva pobeda Zemuna ove sezone (FOTO)

Objavljeno: 13.08.17 u 20:19

Tim Nenada Lalatovića je pretrpeo već treći neuspeh ove sezone.

Zemun je slavio sa 2:0, golovima Dimića i Mladenovića.

Igrao se 15. minut kada se prvi put zatresla mreža Kirovskog kojem je ovo prvi meč od odlaska iz Zemuna sa svojim bivšim timom. Početnu inicijativu je u prednost od 1:0 pretvorio Dimić.

Veliki peh se desio za domaćina kada je pojačanje iz Rada, Đenić, u 26. minutu morao da napusti igru, pa ga je na terenu zamenio Lečić. Zemun je dosta grubo odigrao prvo poluvreme, gostima nije bilo lako da se naviknu na takav stil igre, pa su u drugom poluvremenu imali adekvatan odgovor.

Imao je Čukarički nekoliko dobrih prilika, šutirali su ka Ostojiću ali je golman Zemuna izlazio kao pobednik. Brđani su zaigrali otvoreno, što ih je skupo koštalo, u 55. minutu nova opasna akcija, Mladenović je bio odličan u završnici i postavio konačnih 2:0.