0
Atletika

POVREDA JAČA OD DUDAŠA: Naš desetobojac se povukao sa SP u Londonu (VIDEO)

Objavljeno: 12.08.17 u 18:15

Srpski desetobojac Mihail Dudaš odlučio je da odustane od daljeg takmičenja na SP u atletici u Londonu.

Jučerašnji dan bio je veoma malorozan za Ivanu Španović, a današnji za Mihaila Dudaša. Srpski atletičar je odlučio da se povuče iz daljeg takmičenja zbog povrede koju je danas dobio u trci na 110 metara sa preponama.

Naime, Dudaš je diskvalifikovan iz te trke, pošto je izgubio korak i pao, a zatim nekako završio trku uz vreme od preko 20 sekundi.

Tom prilikom je Srbin doživeo povredu, i pored nje je nastupio u bacanju diska, ali dalje nije mogao i pre večernjeg programa je odlučio da se povuče sa Svetskog prvenstva.